Podmínky použití

Autorská práva
Tyto stránky jsou neoficiální a všechny informace zde udávané jsou bez záruky. K jakémukoliv užití textů, obrázků, grafických prvků a dalších dat, uvedených či používaných na těchto webových stránkách, je třeba souhlas provozovatele.

Obsah stránek
Snažíme se, aby obsah těchto webových stránek byl vždy aktuální a informace hodnověrné a správné. Přesto se nedá vyloučit, že se na nich objeví chybné údaje a drobné nefunkčnosti. Předem děkujeme za připomínky k obsahu stránek, které je možno zasílat přes kontaktní formulář.

Odkazy na jiné stránky
Na stránkách www.360travel.cz jsou uvedeny také odkazy na stránky, nad nimiž nemá provozovatel kontrolu a nenese jakoukoliv zodpovědnost za postupy a obchodní politiku jiných společností.

 

Podmínky použití obrázkového odkazu

1. Obrázkový odkaz umožňuje vkládat vybrané obrázky na Vaše internetové stránky. Obrázek je optimalizován ve formátu jpg. Není povoleno jpg soubory jakkoli upravovat či kopírovat.

2. Vložení obrázkového odkazu je umožněno pomocí html kódu. Do tohoto kódu je možno přidávat další kódování dle potřeby. Není povoleno odstraňovat části vygenerovaného kódu.

3. Služba je poskytována zdarma pro komerční i nekomerční použití. Změny vyhrazeny.

 

Podmínky použití vložení virtuální prohlídky

1. Vložení virtuální prohlídky je umožněno pomocí html kódu. Do tohoto kódu je možno přidávat další kódování dle potřeby. Není povoleno odstraňovat části vygenerovaného kódu.

2. Služba je poskytována zdarma pro nekomerční použití. Komerční použití je nutno nejdříve konzultovat. Změny vyhrazeny.